21 października 2014

Letnie pląsania

Na osłodę mojego braku natchnienia do pisania na blogu, daję link do filmiku, który fajnie pokazuje atmosferę panującą na czeremszańskim festiwalu. Nagranie z tego roku 2014.

https://www.youtube.com/watch?v=Qd3sXFpYrSY&feature=youtu.be

Rolę całkiem niemałą gra w nim niespodziewanie nasz Jary Smok! uch, cały w pląsach.

5 komentarzy:

 1. Bardzo miła osłoda, czy Jary to ten tańczący siwy w kapeluszu ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba raczej ten pojawiający się wcześniej na ławeczce z butelczyną, a później pląsający z dzieciakami... Fajny ten festiwal, zresztą całkiem sporo ciekawych rzeczy dzieje się w Waszych rejonach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I na koniec tańczący z panem w transie. Tak, i owszem. ;)

   Usuń
 3. To prawda. Podlechici mają we krwi zabawę, taniec i śpiew, ludy prawosławne lubią biesiadować. Toteż władza lubi ludziom urządzać rozrywki takie i owakie. Osobna działka to Czeremcha, gdzie jest duży dom kultury i dyrektoruje w nim osoba z pasją, to właśnie nasza pani dyrektor i szefowa Czeremszyny organizuje ów festiwal (są i inne imprezy, koncerty, wystawy, ale to w lokalnej skali, festiwal ma szerszy zakres). Gdyby nie ona pewnie byłoby nudnawo, jak wszędzie na prowincji. ES

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też jest taka osoba- wymyśliła i co roku organizuje Lato Muz Wszelakich,przez całe wakacje co tydzień są jakieś imprezy - koncerty, przedstawienia, konkursy. Fajnie, że są tacy ludzie z pasją , pomysłami i energią pozwalającą je realizować :)

   Usuń